Barışmaya Gelen Damadını Vurdu

Olay, dün saat 16.40 sıralarında Cumhuriyet Mahallesi’nde Ahmet Tokebedük’e ait müstakil evin bahçesinde meydana geldi. Üç yıllık evli ve bir çocuk annesi olan Ş.B., bir süre önce eşi Mehmet Akif Bozdemir ile bilinmeyen bir nedenle tartışarak evi terk etti ve ailesinin evine yerleşti. Mehmet Akif Bozdemir, dün eşi Ş.B. ile barışmak amacıyla onun yanına gitti. Evin bahçesinde konuşurken çift arasında tartışma çıktı.

Bu sırada yanlarına gelen Ahmet Tokebedük, tabancayla ateş ederek damadı Bozdemir’i karnından ve bacağından vurdu. Kanlar içinde kalan Bozdemir, ambulansla kaldırıldığı Sultanhanı Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Ahmet Tokebedük ve olaya karıştığı iddia edilen oğlu G.T. gözaltına alındı. Polis, evdeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelediğinde, Tokebedük’ün barışmaya gelen damadı Bozdemir’in bahçede kızıyla tartıştığını görünce yanlarına gelip belinden çıkardığı tabancayla iki el ateş ettiğini belirledi.

Ahmet Tokebedük ve oğlu G.T., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mehmet Akif Bozdemir’in cenazesi bugün Evrah Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir