Ergin Ataman’dan Yunanistan’da olay tepki! ‘Benim hakkımda konuşmayı bırak’

Yunanistan Basketbol Ligi play-off final serisinin 3’üncü maçında Panathinaikos, Olympiakos karşısında sahadan 83-76 galip ayrıldı. Panathinaikos Başantrenörü Ergin Ataman, Olympiakos maçının ardından kendisi hakkında konuşan Georgios Bartzokas’a cevap verdi.

Georgios Bartzokas’ın kendisi hakkında konuşmasına değinen Ergin Ataman, “Bartzokas’ın basın toplantısında benimle ilgili konuştuğunu duydum. Lütfen dostum benim hakkımda konuşmayı bırak. Ben işimi yapıyorum, sen de kendi işini yap” dedi.

Georgios Bartzokas’ın kendisini kıskandığını vurgulayan Ergin Ataman, “Bu kadar kıskanmaya gerek yok. Belki ileride bir gün sen de Olympiakos ile EuroLeague’i kazanabilirsin. Ayrıca Pire’deki son toplantıda benim cezam ve neden bu cezayı aldığım hakkında bir şeyler söylediğini duydum. Hakem bana ceza verdi ama sen işini yap! Basın toplantısında benden bahsetme, yorumunu oyun hakkında yap” ifadelerini kullandı.

Müsabakayı değerlendiren Ergin Ataman, Olympiakos’tan daha iyi bir takım olduklarını dile getirdi:

“Bugün basketbol oynadık ve Olympiakos’tan daha iyi bir takım olduğumuzu gösterdik. Çarşamba günü basketbol oynayalım ve kazanmaya çalışalım. Eğer Olympiakos daha iyi oynarsa onları tebrik ederiz ama bırakın basketbol oynayalım.”

Panathinaikos ile Olympiakos arasındaki final serisinin 4’üncü maçı çarşamba günü oynanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir